Jak to działa? Cennik Rejestracja Faks internetowy Pomoc Kontakt Panel klienta

Strona główna -> Jak to działa? -> Tani roaming

Tani roaming

Obniż koszty roamingu z usługą otoTelefon

Zainstaluj w telefonie komórkowym bezpłatną aplikację i zabierz usługę otoTelefon w podróż zagraniczną. Nie płać za roaming. Wystarczy, że będziesz mieć dostęp do internetu (np. wifi w pokoju hotelowym). Możesz także korzystać z internetu na karcie sim lokalnego operatora. Pamiętaj tylko, aby to była karta lokalnego operatora, a nie polskiego, bo transmisja danych w roamingu jest także bardzo droga.

Jeśli chcesz, aby osoby z Polski mogły dodzwonić się do Ciebie bez względu na to, czy będziesz w zasięgu internetu, kup na miejscu kartę sim z lokalnym numerem i ustaw w panelu klienta przekierowanie połączeń na ten numer. Zapłacisz wtedy za przekierowane połączenia, ale nadal znacznie mniej niż zapłaciłbyś w roamingu.

Cennik usług - połączenia do Polski

Ile zapłacę za połączenia zza granicy do Polski

Cena połączenia nie będzie zależała od tego, w jakim kraju będziesz się znajdować, gdyż będzie to rozmowa przez internet. Bez względu na to, czy będziesz znajdować się w Australii, w Chinach, w Wielkiej Brytanii, w Egipcie lub w dowolnym innym kraju, minuta połączenia z polskim numerem stacjonarnym będzie kosztowała 9 groszy brutto, a minuta połączenia z polskim numerem komórkowym 18 groszy brutto. Oczywiście połączenia z innymi numerami w usłudze otoTelefon są darmowe. Więcej informacji w cenniku połączeń.

Cennik usług - odbieranie połączeń

Ile zapłacę za połączenia odebrane za granicą

Jeżeli będziesz mieć dostęp do internetu, odbieranie połączeń zawsze będzie darmowe.

Jeżeli kupisz kartę sim z lokalnym numerem komórkowym i przekierujesz połączenia na ten numer (aby uniezależnić się od internetu), zapłacisz za przekierowane połączenia zgodnie z cennikiem połączeń wychodzących. Na przykład, jeśli kupisz kartę sim z lokalnym numerem w USA i na ten numer ustawisz przekierowanie, za minutę takiego połączenia zapłacisz 7 groszy brutto, gdyż jest to koszt połączenia do USA.
Telepartner Sp. z o.o.  |  Nasze strony:  Dane firmy   |  Faks internetowy  |  Telefonia internetowa  |  Centralka telefoniczna  |  Call center  |  Konferencja przez telefon